Moderatores shqiptare i bie fustani duke kërcyer/ Shikoni reagimin e saj gjatë momentit të sikletshëm (VIDEO)

0
319

Gjatë puntatës së dytë të emisionit ‘Shiko kush Luan’ që u transmetua mbrëmjen e djeshme, moderatorja Lei Kraja e cila ishte një ndër të ftuarat e përball me një moment të sikletshëm gjatës njërës prej sfidave.

Gjatë sfidës së kërcimit, moderatores i ndodhi një incident i vogël. Teksa kërcente asaj i ra pjesa e sipërme e fustanit, gjë e cila u vu re dhe nga aktori Irgen Çela, i cili u mundua ta mbulonte që të rregullohej.

Moderatores së njohur shqiptare i ndodh e papritura në mes të

Situata u kalua me shumë sportivitet dhe Lei vazhdoi me kërcimin. Videon e këtij momenti mund ta shikoni më poshtë

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj