Nuk u përfshi në listat e PD, ish-deputeti i njohur i jep paralajmërimin e fortë Bashës: Shihemi më 26 prill

0
422

Ish-deputeti Dashamir Tahiri është lënë jashtë listave të Partisë Demokratike në qarkun e Vlorës.

Lidhur me këtë vendim, Tahiri shkruan se dy herët që ka qenë deputet ka përfaqësuar denjësisht vlonjatët pasi sipas tij nuk ka qenë pjesë asnjëherë e pazareve dhe sahanlëpirjeve edhe nuk do bëhet kurrë.

Postimi i plotë i Dashamir Tahirit

“Miq dhe dashamir ,ju njoftoj se do të  vazhdoj rrugën time politike,drejt kandidimit.

Në dy herët e kaluara që kam qënë deputet ,kam përfaqësuar denjësisht komunitetin Çam dhe Vlonjatët.

Unë nuk kam qënë kurrë pjesë  e asnjë pazari apo sahanlëpirje dhe nuk do të jem kurrë.

Kushdo do ta marri përgjigjen nga sovrani në 26 prill pas numërimit të votave”.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj