Lëvizje e bujshme/ Rezart Veleshnja largohet nga ‘Shiko kush luan’, zbulohet aktori që do ta zëvendësojë

0
139

Moderatorja dhe autorja e programit, Luana Vjollca ka publikuar në rrjete sociale videon promo të “Shiko Kush Luan”, krahas së cilës ka shkruar: “Sonte ju premtoj që do qeshni si asnjëherë më parë!”

Në këtë puntatë, Rezart Veleshnja është larguar nga emisioni dhe roli i tij si kapiten skuadre. Në vend të tij do të shfaqet Irgen Çela, i njohur nga të gjithë si Xhoda.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Luana me videon e publikuar në Instagram. Nuk dihet ende nëse ky “zëvendësim” është i përhershëm, apo vetëm për mbrëmjen e sotme por pritet të mësohet në vazhdim.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj