Dënohet me 4 vite burg ish-kryebashkiaku i Lezhës

0
20

Ish kreu i bashkisë së Lezhës, Fran Frrokaj është shpallur fajtor dhe është dënuar me katër vite burg nga Gjykata e këtij rrethi pasi akuzohet për tjetërsi pronash.

Për dosjen e tjetërsimit të pronave “Rana e hedhun” janë nën akuzë 19 persona.

Leave a Reply