COVID prek policinë e Lezhës, infektohen shefi i komisariatit dhe zv.drejtori i Rendit

0
42

COVID ka hyrë edhe më drejtorinë e policisë së Lezhës. Mësohet se janë infektuar shefi i komisariatit dhe zv.drejtori i rendit.

Ndërkohë, menjëherë pasi ata kanë rezultuar të infektuar, janë karantinuar disa bashkëpunëtorë të tyre. Kjo situatë në këtë drejtori policie ka prej një jave.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj