“Me çfarë krenarie del rrugëve të Malit të Zi, ndërsa je shpallur si tradhtar i kombit dhe fesë tënde?”/ Shqiptarja e njohur letër publike Dritan Abazoviçit, shpërthen keq ndaj politikanit

0
63

Me anë të një letre publike, shqiptarja e njohur nga Sanxhaku, Armina Nuraj ka shprehur indinjatën ndaj Dritan Abazoviçit, politikanit shqiptar që po synon formimin e Qeverisë malazeze me forcat politike serbe dhe proruse.

Ja letra e saj e plotë, që i rikujton shumë bëma serbe, politikanit shqiptar që është figura vendimtare e politikës në Mal të Zi:

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj