Si do të jetë moti këtë të dielë? Ja çfarë thonë meteorologët

0
37

Paraditja do te jete ne dominim te motit te kthjellet. POR oret vijuese shfaqin vranesirat kalimtare ne zonat malore duke gjeneruar ne Verilindje rreshje te izoluara. NDERSA ultesira perendimore do te MBETET me mot te kthjellet.

Temperaturat e ajrit do te rriten në mëngjes dhe në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 19°C deri në 39°C.

Leave a Reply