Shtatzënë për herë të dytë, ish-deputetja e PD shfaqet në publik me barkun e rrumbullakosur (FOTO)

0
375

Ajo është nënë e 2 fëmijëve dhe së shpejti pritet të sjellë në jetë edhe një beb të tretë.

Bëhet fjalë për ish-deputeten e PD, Jorida Tabaku, e cila është shtatzënë për herë të dytë dhe pritet që së shpejti të sjellë në jetë një tjetër fëmijë, pas binjakëve Arba dhe Iris.

Edhe pse është përpjekur ta mbajë larg vëmendjes mediatike këtë moment të rëndësishëm të jetës së saj, Tabaku është shfaqur me barkun e rrumbullakosur, para Teatrit Kombëtar kur u vendosën shkronjat e godinës, bashkë me artistët e kolegët e saj ish deputetë.

Jorida është parë shumë aktive në kauzat e opozitës që pas djegies së mandateve e deri te protestat masive të organizuara në Tiranë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here