Lotaria Amerikane, ndodh e papritura një ditë pas daljes së përgjigjeve

0
357

Vazhdon të mos jetë funksional sistemi për marrjen e përgjigjeve të Lotarisë Amerikane.

Ambasada Amerikane kishte njoftuar se që pas orës 18:00 të pasdites së djeshme të gjithë ata që kishin aplikuar do të mund të merrnin përgjigjen, po mbingarkesa dhe dyndja e njerëzve që hapin sistemin ka bërë që serveri të mos jetë funksional.

Ende nuk dihet se kur mund të rregullohet problemi me serverin, ndërsa pritet një reagim nga Ambasada Amerikane.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here