‘Çfarë fshihet pas kësaj dashurie të Avokates së Popullit dhe Arta Markut”, fotografi i Kuvendit befason me pamjet e publikuara

0
324

Fotografi i Kuvendit, Agim Rama ka publikuar një foto mjaft interesante në profilin e tij në Facebook. Në foto shikohet shumë afër Prokurorja e Përgjithshme, Arta Marku dhe Avokatja e Popullit, Erinda Ballanca.

Rama e shoqëron foton me mbishkrimin “Çfarë fshihet pas kësaj dashurie të Avokates se Popullit dhe Prokurores së Përgjithshme.. të Perkohshme.Pasuri,dashuri apo korrupsion…”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here