Emocionon Eli Fara, bën për herë të parë rrëfimin prekës: Me dridheshin këmbët derisa të më qepnin

0
643

Këngëtarja Eli Fara është një nga personazhet më të pëlqyera për publikun.

Ajo gjithmonë është munduar të jetë e rezervuar dhe të mbajë larg syve të publikut jetën e saj private.

Megjithatë, Eli ka vendosur “ta thyejë akullin” këtë vit duke postuar një urim shumë emocionues për ditëlindjen e vajzës së saj  Marinës ku i rrëfen asaj ndjesitë që ka përjetuar ditën kur e lindi vajzën në maternitet..

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here