Dhurata e fundit për Messin është një celular floriri, nuk do ta besoni sa kushton (Foto)

0
460

Një celular prej 4000 eurosh. Kjo është dhurata e fundit e marrë nga Leo Messi nga iDesign Gold.Bëhet fjalë për një iPhone XS të larë në flori 24-karat, një “xhevahir” që në versionin normal kushton 1400 euro.

Celulari i ri i Messit do të ketë të gdhendur numrin 10 të fanelës së tij, emrin e bashkëshortes Antonella dhe ato të fëmijëve Thiago, Ciro dhe Mateo. Nuk do të mungojnë logot e Barcelonës dhe Argjentinës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here