Aktivisti në Shkodër i nxjerr foton dhe demaskon kryetaren e bashkisë: Voltana Ademi, tundu!

0
356

Një apel drejt Bashkisë së Shkodrës ka ardhur nga një aktivist, i cili është i shqetësuar për pirgjet e mbeturinave afër kazanëve të plerave.

Aktivisti Mirsad Basha nuk ka nguruar të shkrepë foto të kazanëve të plerave në Shkodër duke i shpërndarë ato në rrjete sociale.                                                                                                                                                     

 ‘Voltana Ademi, hajde hap trotuaret për qytetarët dhe pastro koshat! Forca fillo punën’, i drejtohet Mirsad Basha kryetares së bashkisë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here