Bleona Qereti ja doli të jetë pjesë e Hollywood më në fund, kjo është lëvizja e saj e madhe

0
460

Këngëtarja e famshme Bleona Qereti, i është futur aktrimit duke qenë pjesë e një seriali të ri amerikan. Lajmin e ka konfirmuar vetë Bleona duke ndarë një foto në rrjetet sociale e cila është pjesë e xhirimeve të këtij filmi.

Bëhet fjalë për sezonin e dyte të serialit ‘Paper Empire’ që pritet të dalë së shpejti.

Pjesë e këtij seriali janë edhe aktorët Robert Davi, Denise Richards dhe Robert Knepper.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here