Shtohen “tradhtarët” në radhët e PD-së/ Një tjetër kandidat për deputet pranon mandatin, kush do e zëvendësojë Flamur Nokën

0
344

Vendi i ish-deputetit Flamur Noka, do të zëvendësohet nga Alban Zeneli  pasi ky i fundit ka pranuar të marrë mandatin e deputetit të Partisë Demokratike.

Zeneli ndodhej pas Nokës në Qarkun e Kukësit, dhe pas heqjes dorë nga mandati nga ky i fundit, mandati i kalon pikërisht Zenelit.

E njëjta gjë mund të thuhet edhe për LSI-në, ku tashmë numri i deputetëve që kanë pranuar mandatin ka arritur në 7. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here