Incidenti i papritur në emision, i ftuari vë në siklet Arbana Osmanin

0
540

Emisioni ‘Dua të bëj të lumtur’ është një nga emisionet më të kontestuara, qoftë për shkakun se në të bëjnë pjesë njerëz të thjeshtë, apo edhe për vetë formatin e emisionit.Shpesh emisioni akuzohet për krijimin ‘artificial’ të momenteve dramatike. Një incident i tillë i ka ndodhur moderatores Arbana Osmanit me njërin nga të ftuarit. Një djalë së bashku me partneren e tij kishte vendosur të thërrite vëllain e tij të para-lizuar për ta falënderuar. Por teksa ai hyn, dhe Arbana e pyet nëse e e priste këtë surprizë, përgjigja e tij e ka kapur disi të papërgatitur moderatoren.  ‘Me vëllain erdha’, thotë për një moment i ftuari. Menjëherë, moderatorja për të dalë nga situate u mundua të shpjegojë që kjo është një teknikë e emisionit, por më kot.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here