Audio/”Ta çaj gojën legen, drejtori tatimor kërcënon inspektorin”

0
454

Një tjetër denoncim është adresuar sot në Facebook-un e ish-kryeministrit Berisha. Atij mësohet t’i ketë shkruar një inspektor i tatimeve në Fier, i cili denoncon drejtorin Bardhyl Tafa. Inspektori madje ka regjistruar kërcënimet që drejtori i ka bërë një tjetër inspektori gjatë mbledhjes.

Ai dëgjohet teksa ulëret e kërcënon inspektorin me fjalët: “Mbylle gojën, ta çaj gojën legen, mbylle sqepin”.

STATUSI I PLOTË I BERISHËS

Ky eshte komunikimi i narko drejtorit tatimor gangster Bardhyl Tafa me inspektorin Roland Bylyku.
Lexoni mesazhin dhe degjoni videon me audion e inspektorit dixhital. sb
Pershendetje zoti Berisha, jame nje ispektor i hetimit tatimor rajonal fier, po te beje kete denancim per dreitorin Bardhyl Tafa te degjoni si komunikon me inspektorin Roland Bylyshi, kte komunikim ka me te gjith ispektoret dhe per kete arsyje sna lejone telefonat ne mbledhje ose takim me te! por une e regjistrova fshehur. Te lutem anonim

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here