Opozita ndryshon strategji, PD jep njoftimin e rëndësishëm

0
397

Dje opozita zhvilloi një protestë të dhunshme para Parlamentit. Protesta ishte e papritur pasi ishte përcaktuar që të zhvillohej të enjten, por me ndryshimin e seancës parlamentare, ndryshoi edhe skenari nga PD dhe LSI.

Por burime bëjnë me dije se nesër do të pezullohet protesta para Parlamentit.

Mësohet se protesta e radhës do të jetë në varësi të seancës parlamentare.Ndërkohë të njëjtat burime shprehen se protesta e paralajmëruar nga vetë kreu i PD-së, Lulzim Basha para Kuvendit më 16 mars do të zhvillohet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here