Nuk ndalet Milani, pranë firmës me një super sulmues

0
437

Sulmuesi polak, Kristof Piatek po kalon një formë të jashtëzakonshme te Milani. Megjithatë, “djalli” është duke kërkuar edhe një tjetër sulmues për sezonin e ri në mënyrë që të plotësonte përfundimisht repartin ofensiv. Spas mediave italiane, kuqezinjtë janë është duke tentuar ta transferojnë Radamel Falcaon nga Monaco. Sulmuesi kolumbian ka kohë që është jashtë forme, ndaj dhe Monaco është i gatshëm ta shesë atë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here