Nuk mori pjesë në djegien e mandateve, deputeti i PD i befason të gjithë me reagimin e tij

0
405

Pasditen e sotme si brenda Partisë Demokartike ashtu dhe Lëvizjes Socialiste për Integrim, kanë nisur firmosjet e dokumentit për heqjen dorë nga mandati i deputetit. Por pas Rudina Hajdarit, e cila ndodhej jashtë vendit, një tjetër deputet i PD-së mësohet se nuk ka firmosur dorëheqjen. Ai është Myslym Murrizi. Nëpërmjet një postimi në profilin e tij, rreth një orë më parë, Mylsym Murrizi ka shkruar se ndërkohë që një palë gëzon karriget e pushtetit, pala tjetër, që i bie opozita e bashkuar, po fërkon duart se po pret rradhën për të marrë pushtetin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here