“Kjo nuk durohet më”, kryeministri Rama reagon ndaj vendimit që mori Basha me Kryemadhin

  0
  434

  Kryeministri Rama ka reaguar sërish pas vendimit të opozitës për të djegur mandatet.Rama ka postuar një status në Twitter, ku i bën një shpjegim “sportiv” këtij vendimi të rivalëve të tij në politikë duke marrë shembull Juventusin dhe suksesin  e kësaj skuadre në Serie A.

  Ky Juventusi s’durohet më!Të anullohet kampionati. Kush është mbrapa të djegë fanellat e iki nga fusha.Kjo skuadër e poshtër të heqë dorë nga avantazhi, të mos e bëjë më vetë formacionin dhe të fillojë ndeshjet nga e para!Ndryshe s’ka më futboll, po vetëm e ka kush e ka rrugëve.

  — Edi Rama (@ediramaal) February 18, 2019

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here