Një prej viktimave në tokë, tjetri në makinë/ Dalin pamjet e para nga ekzekutimi në Vlorë (VIDEO)

0
407

Vetëm pak minuta më në Vlorë ndodhi një përplasje me armë, ku mbetën të varrë 2 persona.

Ngjarja ndodhi në zonën e Ujit të Ftohtë në rrugën e kthimit nga bregdeti. Në pamje duket një prej viktima i shtrirë në tokë, i mbuluar pranë murit të një banese.

Ndërkohë brenda oborrit të banesës është viktima i dytë brenda një makine tip “Volksëagen”. Gazetari Enrik Mehmeti ka rindërtuar skenën e ngjarjes sipas dhe gëzhojave që ndodhen ende në vendin e ngjarjes.

Dyshohet se makina është qëlluar ndërsa ka qenë në ecje dhe për të shpëtuar, automjeti është kthyer djathtas dhe është futur në oborrin e banesës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here