Alarmante/ Protestuesi rrëmben dërrasën, ngjitet lartë duke qëlluar…( Foto)

0
325
Situatë alarmante te Kryeministria.Një protestues është ngjitur në godinën kryeministrore.Ai ka rrëmbyer një dërrasë, ka hipur në dritaren e kryeministrit dhe ka qëlluar drejt xhamit duke e bërë copash. Ndërkaq, nga aty lart dallohet një re e madhe tymi, shoqëruar me shpërthime.
 
Sipas informacioneve bëhet fjalë për shpërthime me bombë moltov.
 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here