Almeda Abazi feston ditëlindjen, aktori i njohur turk e uron shqip me fjalët më të ëmbla

0
687

Ditën e sotme bukuroshja shqiptare, Almeda Abazi ka ditëlindjen. Ajo feston 27 vjetorin e lindjes dhe në një ditë si kjo nuk mund të mungonin urimet nga fansat dhe të afërmit e saj. Urimin më të veçantë modelja e ka marrë nga bashkëshorti i saj, Tolgahan Sayusman, i cili ka zgjedhur ta urojë nëpërmjet një postimi në ‘Instagram’. Ai ka publikuar një foto të bashkëshortes së tij dhe mbi të shkruan disa fjalë mjaft të ëmbla. “E mira dhe e bukura ime. E kalofsh pjesën tjetër të jetës si bukuria e zemrës tënde.,” shkruan Tolgahan. Aktori nuk ka harruar t’i dedikojë Almedës edhe dy fjalë shqip. Në fund të fjalisë ai shkruan “Të dua shumë”. Kujtojmë se çifti i njohur shumë shpejt pritet të bëhen prindër për herë të parë. Në jetë do të vijë një vogëlush, të cilit do i vendosin emrin Efehan.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here