Do mbeteni pa fjalë/ Luana Vjollca ndryshon sërish look (FOTO)

0
380

Luana Vjollca është një nga vajzat më të përfolura të showbizit shqiptar e më simpatike të ekranit të cilën e shohim çdo të shtunë në emisionin esaj’Shiko kush luan’. Gjithashtu ajo është një nga vajzat më të ndjekura në rrjetin social Instagram ku ndan foto nga përditshmëria esaj. Kohët e fundit kemi parë që Luan ka ndryshuar shpesh herë look-un e saj. Nga flokët bjonde ajo kaloi te ngjyra e zezë, duke i lënë pa fjalë ndjekësit dhe më pas moderatoren e pamë me  flokë të kuqe. Së fundmi nga flokët e gjatë me ‘extensions’, ajo i ka kthyer flokët e saj të shkurtra dhe në ngjyrë platini. Mesa duket, këtë javë Luana do arrijë sërish të vijë ndryshe. Këngëtari Meda është një nga të ftuarit e kësaj jave dhe duket se ai ka zbuluar pamjen e saj, duke postuar një foto me moderatoren.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here