FOTO/ Rama e nis ditën me një tjetër ftesë për studentët

0
427
Kryeministri Edi Rama me anë të një postimi në Facebook, ka bërë më dije se  i rikujton studentët që sot në orën 11:00 pret studentët për të dialoguar mbi Universitetin.
Në këtë diskutim Rama pret dhe pedagog, ndryshe nga hera e parë që u shpreh se do të bisedonte vetëm me studentët dhe për studentët.
“MIRËMËNGJES dhe me rikujtesën për komunikimin e hapur, LIVE, sot në 11.00 në këtë faqe, me studentë a pedagogë të interesuar për të dialoguar mbi Universitetin, ju uroj një javë të mbarë”, shkruan Kryeminsitri në Facebook.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here