I armatosur drejt Gjirokastrës, arrestohet deputeti dhe polici

  0
  655

  Një polic dhe një deputet grek janë shoqëruar në Komisariatin e Gjirokastrës pasi u ndaluan nga një postobllok policie. Polici që shoqëronte deputetin u arrestuar pasi ishte i armatosur, gjë që nuk e kishte deklaruar në doganë.

  Ndërsa deputeti grek është shoqëruar në polici dhe më pas është lënë i lirë.

  Ende nuk dihet identiteti i deputetit apo i policit që tashmë është arrestuar nga policia shqiptare.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here