Skandal! Orgji me 5 femra në hotel, politikanit i publikojnë videon shokuese: Ai insiston se…(VIDEO)

0
512

Një skandal i një politikani të njohur po qarkullon me shpejtësi në të gjitha mediat online.

Një politikan i martuar që konkurron për postin e guvernatorit ne Brazil i kanë nxjerr një video skandaloze, teksa ai është në shtratin e një hoteli, në orgji me 5 femra. Daily Mail raporton se vetë personi, politikani Joao Doria, ka mohuar të jetë ai personi në këtë video, që ka dalë vetëm pak ditë para zhvillimit të zgjedhjeve.

Joao Doria, një kandidat për guvernatorin në Sao Paulo, ka një ngjashmëri të madhe  personin e filmuar ne shtrat, rrethuar nga një grumbull femrash te zhveshura, teksa pijnë shampanjë.

Pamjet janë parë mijëra herë që kur ishte postuar në mediat sociale. Por Doria, këmbëngul që ai nuk është njeriu në video dhe se thashethemet janë përhapur nga kundërshtari i tij politik Marcio Francca.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here