U raportua se është shtatzënë me Florin, ja çfarë shkruan ylli i filmave për të rritur

0
421

Tashmë ka dy ditë që kur po qarkullon lajmi se ylli i filmave për të rritur, me prejardhje shqiptare, Alby Rydes, po pret fëmijën e Florit.
Së pari për këtë lajm kishin raportuar ekskluzivisht Express dhe Sevenbizz dhe detajet mund t’i lexoni këtu.

Mirëpo, pas këtij raportimi, duket se ka ardhur edhe “reagimi” i radhës indirekt i Rydes.

Ajo ka postuar dy fotografi në Instagram me mbishkrimin:

“Mos i kushto vëmendje dhe nuk do të ketë ndikim tek ti”.

Megjithatë, akoma nuk ka pasur ndonjë reagim zyrtar as nga Flori e as nga Alby.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here