Prezantohet Drejtorit i ri i Policisë së Burgjeve . Rama ka një tjetër paralajmërim

0
411

Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj dhe kryeministri Edi Rama ka prezantuar drejtorin e ri të Policisë së Burgjeve. Bardhyl Kaçorri, është emri që pason Enrik Sulejmanin, i cili u shkarkua nga kreu i Burgjeve, Stefan Çipa, pasi hezitoi të transferojë Ervis Martiajn nga spitali privat për në spitalin e burgut.

Bardhyl Kaçorri është një emër i njohur në Policinë e Shtetit.

Bardhyl Kaçorri është një emër i njohur në Policinë e Shtetit dhe ka një karrierë të gjatë në polici ku ka pasur edhe poste të rëndësishme drejtuese.

Gjatë fjalës së tij Rama tha ndër të tjera se nuk do të ketë asnjë tolerim për asnjë zyrtar që do të favorizojë kriminelë apo do të thyej ligjin…

“Nuk do të ketë asnjë tolerim për asnjë zyrtar që do të favorizojë kriminelë apo do të thyej ligjin,” tha ndër të tjera Rama.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here