Aksident në Tiranë, autobusi hipën mbi trotuar, merr para babë e bir

0
505

Autobusi i Kamzës ka dalë nga rruga. Nga njoftimet paraprake bëhet e ditur se një shtetas është plagosur, për fat të mirë lehtësisht.

Shkak është bërë një defekt teknik.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po heton mbi rrethanat e aksidentit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here