Video shokuese në shkollë. Nxënësi i vë armën në kokë mësueses: Më hiq mungesën ose të vrava

0
514

Një video ku tregon një nxënës, që i drejton mësueses pistoletën në kokë është duke bërë xhiron e botës.Mësohet se videoja shokuese është filmuar në shkollën e mesme Edéard-Branly të Créteil në Francë.

Nxënësi i kërkon fillimisht mësueses t’i vërë mungesë dhe më pas ta korrigjojë, gjithashtu më pas ai i kërkon ta korrigjojë edhe në regjistrin elektronik.
Media franceze shkruajnë se nxënësi, që i ka drejtuar pistoletën në kokë mësueses është arrestuar, si policia po përpiqet të identifikojë shokun  që filmoi skenën.

https://youtu.be/fWDIY4HewoI?t=7

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here