Bëri tatuazh pas veshit, këngëtari i njohur shqiptar dënohet me burg

0
546

Këngëtari i njohur shqiptar ka befauar me deklaratën e tij më të fundit.I ftuar në emisionin “Rudina”, këngëtari  Gjergj Leka është shprehur se ka bërë 4 muaj burg për shkak të tatuazhit kryq që Leka ka bërë prapa veshit.

“E kam bërë jo në kohën e  demokracisë, e kam bërë më herët dhe kam ngrënë dhe nja katër muaj kështu… gjëra…”, u shpreh Gjergj Leka, teksa tregoi se nuk është  penduar.

“E kam bërë, se kështu ka qenë koka ime, ishte kurajë e madhe… Lëre se ia kam ngritur tensionin familjes në atë periudhë. Jam shumë besimtar në Zot dhe nuk kam bërë kurrë ndarje. Mjafton të besosh në Zot, në një Zot”, tha këngëtari

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here