Kryeministri Rama poston foto me familjen, ja kush mungon

0
525

Është mundur që shpesh herë ta mbajë familjen e tij larg mediave dhe fotove në rrjete sociale, por siç duket këtë herë kryeministri Edi Rama ka ‘thyer’ rregullin.

Ai ka zgjedhur që mbrëmjen e kësaj të shtune të publikoi në ‘Instagram’ një foto ku shfaqet bashkë me bashkëshorten e fëmijët, dy djemtë Gregorin e Zahon dhe Rean.

Të pestë shihen teksa pozojnë të buzëqeshur, ndërsa ndodhen në ambientin e një bari.E vetma ë mungon në këtë foto është mamaja e kryeminisrit,Aneta Rama.

View this post on Instagram

😍

A post shared by Edi Rama (@ediramaal) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here