Rama paralajmëron daljen e pazakontë: Sonte do jem në të vetmin kazan që s’bën sikur s’është kazan…

0
408

Janë të rralla daljet e kryeministrit Edi Rama në këtë emision.

Bëhet fjalë për emisionin “Zonë e Lirë” të Arian Çanit me të cilin kryeministri që pas rikthimit pak para zgjedhjeve të përgjithshme, duket se po shkon më së miri.

“Sonte do jem në të vetmin kazan që s’bën sikur s’është kazan, prandaj dhe nuk e përdor lirinë për t’u ankuar për mungesën e saj?Aty ku e premtja mbrëma bëhet epilogu i javës politike e mediatike të shumë zhurmës për asgjë,e ku vetë balta shitet si mjalta.. Zonë e Lirë natyrisht”, shkruan Rama me entuziazëm.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here