“Më rrini larg”, Xhisiela bën paralajmërimin e fortë për mediat: Do t’ju padis

0
444

Gjykata e Apelit në Tiranë ka lënë në burg djalin e deputetit të PS-së, Rexhep Rraja.

Xhisiela shkon në Gjykatën e Apelit dhe mbron Rrajën.

Ajo kërcënon dhe median: “Më rrini larg. Një media që do merret me jetën time do ta çoj në prokurori”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here