Ja me sa këmbehet sot euroja dhe dollari

0
504

 

Banka e Shqipërisë ka publikuar kursin e këmbimit valutor për sot, 17 tetor 2018:

 

Image

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here