Fansi kalon rojet e sigurisë dhe puth këngëtaren e njohur “live”, veprimi i saj i habit të gjithë (Video)

0
418

Gjatë koncertit të saj në Mexico City, Shakira pati një vizitë të veçantë nga një fans, i cili arriti t’u shpëtonte rojeve të sigurisë dhe të ngjitej në skenë.Në një video të publikuar në rrjetet sociale, një mashkull shihet sesi nxiton për në skenë, përqafon këngëtaren kolumbiane dhe i kërkon që të bëjnë një “selfie”.Rojet e sigurisë përpiqen që ta largojnë më pas nga skena, por Shakira i vjen në ndihmë duke i thënë atyre të qetësohen, ndërsa ajo realizon një foto me fansin dhe më tej puthen e përqafohen.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here