Breshëri plumbash drejt fuoristradës në Shkodër, dyshohet për të plagosur

0
388

Gjendet një fuoristradë e qëlluar me breshëri plumbash dhe me njolla gjaku, pranë shinave të trenit në fshatin Shtoj i Vjetër, në Shkodër.

Burime nga policia e Shkodrës bëjnë me dije se makina është gjetur tri ditë më parë, ndërkohë që brenda saj, pas këqyrjes janë konstatuar edhe njolla gjaku.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here