Deklarata për lojërat e fatit, Shkëlzen Berisha sulmon Komunitetin Mysliman

0
442

Djali i ish kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha ka sulmuar Komunitetin Mysliman pas deklaratës që mbështet nismën e qeverisë për ndalimin e lojërave të fatit dhe fenomeneve të tjera negative si droga.

Postimi i plotë

Komuniteti Mysliman nuk ka përkrahur kurrë denoncimet e opozitës për kanabizmin e vendit por sot përkrah pa rezerva “luftën” e qeverisë kundër drogës

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here