Zbuloni sa është shifra marramendëse që merr ‘Sulltanesha Hyrrem’ për një episod

0
359

Edhe pse e ka nisur karrierën si modele, tashmë Meryem Uzerli mbush kopertinat e revistave për punën e saj në kinematografi.Karriera e saj është duke kapur majat dhe pagesa që merr për një episod e bën ndër aktoret më të paguara.Së fundmi mediat turke kanë raportuar se Meryem paguhet 50 mijë dollarë për një episod, që do të thotë pasuria e saj ka arritur një shifër e cila nuk mund të llogaritet më.

Meryem është bërë e njohur për publikun shqiptar në rolin e “Sulltaneshës Hyrrem”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here