Policia merr në mbrojtje familjarët e Xhisielës, ja ç’po ndodh tek shtëpia e saj

0
422

Policia ka marrë në mbrojtje Xhisiela Malokun pas sulmit me eksploziv që ndodhi sot në banesën e gjyshit të saj.Blutë e Krujës ndodhen në banesën e Ramazan Muçës, gjyshit nga mami të Xhisiela Malokut, ku ndodhen 25-vjeçarja bashkë me nënën dhe motrën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here