“Xhisiela”, Rama me paralajmërim të fortë: Nëse Balla gjendet në filmim, do i hap rrugë arrestimit të tij

0
460

Në nisje të mbledhjes së grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Rama deklaroi se pamjet filmike të komisariatit të Krujës ndodhen në Prokurori dhe theksoi se nëse në ato filmime është Taulant Balla, do i hapë rrugë arrestimit të tij.

Vajza është nën trysninë e një terrori psikologjik. Të zbardhet “Babale 2”, kjo është thirrja jonë për prokurorinë. Xhisiela u dhunua publikisht për ditë të tëra. Opozita kërkon shkarkimin e Ballës, për lidhje me rastin e Xhisielës. Materialet filmike të komisariatit të Krujës kanë në prokurori. Shkoni shikoni vetë filmimet e materialit dhe nëse do të gjeni në atë video pamje të Taulantit me pistoletë në komisariat, unë do të jem sërish këtu, për ti hapur rrugë arrestimit të tij“, deklaroi Rama.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here