Aksidenti tragjik në Surrel, identifikohen të plagosurit, vdes i riu

0
485

Vdes një nga personat që ishte në makinën që ra sot në humnerë në Surrel.

Aksidenti ndodhi pak më parë në rrugën e Dajtit., ndërsa brenda ndodheshin 3 persona.

Një prej tyre ka ndërruar jetë në Spitalin e Traumës, dhe bëhet fjalë për një 25-30-vjeçar, identiteti i të cilit ende nuk bëhet i ditur.

Ndërsa të plagosurit janë identifikuar dhe janë shtetasit  L. B., rreth 60 vjeç dhe Z. A., rreth 55 vjeç.

Të lënduarit janë në Spital duke marrë ndihmën e parë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here