Zbulohet emri/ Ja kush është komando i Forcave Speciale që tronditi Tiranën me breshëri plumbash

0
802

Është zbuluar emri i ushtarakut, që dyshohet të jetë autori i atentatit që tronditi kryeqytetin mbrëmjen e kaluar. Mësohet se krimi është kryer nga Marviol Bilo, i cili është komando i Forcave Speciale në Zall-Herr.

Raportohet se deri një ditë më parë, Bilo ka qenë në krye të detyrës, ndërsa mbrëmjen e kaluar tronditi zonën e ish-Bllokut me breshëri plumbas, duke i marrë jetën një personi dhe plagosur disa të tjerë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here