Zbulohet emri i viktimës, i afërm me Ervis Martinaj

0
673

Të tjera detaje zbulohen për ngjarjen e ndodhur mbrëmjen e sotme në ish Bllok, ku mbeti i vdekur një person dhe dy të tjerë u plagosën.

Viktima është Rigers Gaxha,i cili është truproja e  Ervis Martinaj, një emër i njohur ky për policinë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here