Taulant Balla kallëzon në Prokurori dy deputetë të PD, ja për çfarë i akuzon

0
425

Taulant Balla depoziton kallëzim ndaj Palokës dhe Alibeajt. Kallëzimin e ka depozituar në Prokurorinë e Tiranës.

Kallëzimi penal ndaj Palokës dhe Alibeajt për “Shpërdorim detyre”, “Shpifje” dhe “Fyerje”.

Kallëzimi është bërë për akuzat ndaj Ballës në lidhje me dëshminë e Emiliano Nuhut, për Xhisiela Malokun.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here