Plas skandali seksual në Kosovë mes gruas së Hashim Thaçit dhe Kadri Veselit

0
527

“Shërbimet e kundërspiunazhit kanë zbuluar një trekëndësh  dashurie, ku janë përfshirë liderët shqiptarë të Kosovës”.Kështu e nis shkrimin gazeta serbe “Kurier”, në të cilën pretendon se ka zbuluar një lidhje dashurie të fshehtë mes gruas së Presidentit të Kosovës,  Hashim Thaçit dhe Kryeparlamentarit të Kosovës, Kadri Veseli.

Sipas Kurir që publikuar në numrin e sotshëm një kryeartikull me këtë çështje, thekson se Lumnije Thaçi është kapur në moment intime me Kadri Veselin,  i cili është rivali i burrit të saj, Presidentit Hashim Thaçi.
Kadri-Veseli-skandali-THaci-Gruja-Panorama

Gazeta ka anoncuar këtë lajm në versionin e saj online në orët e vona dhe njofton lexuesit se fotot dhe detajet e skandalit seksual  mes liderëve të shtetit të Kosovës e ka publikuar në versionin print.

Gazeta bën të ditur se Lumnije Thaçi dhe Kadri Veseli jane përfshirë në skandal seksual dhe se disponon fotografi të tradhëtisë, në piknik apo në vende të tjera pikante.

Sipas gazetës serbe arsyeja e vertetë e urrejtjes mes Thaçit dhe Kadri Veselit nuk është përplasja politike, por bashkëshortja e Thashim Thaçit.

thaci-veseli-lumnija

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here