Shpërthen keq moderatorja e njohur shqiptare: Çun k****, po të fus një denoncim që të bindesh mirë kë tërheq zvarrë

0
436

Tashmë debatet në rrjetet sociale mes ndjekësve dhe personazheve të njohura po i shohim çdo ditë të qarkullojnë në rrjet.

Së fundmi është përfshirë moderatorja e njohur Dajana Shabani e cila ka marrë replika të shumta pas një video që publikoi duke kërcyer dhe kënduar në greqisht.

Moderatorja ka marrë mesazhe jo fort të këndshme, pasi një nga ndjekësit i ka thënë se meritonte të tërhiqej zvarrë.

Por Dajana ka reaguar mjaft ashpër:

“Ti që edhe emrin e ke grek, dhe mbiemrin? Me siguri çun kurve duhet të jesh, se vetëm një legen mund të shkruajë kështu. Mos e trego patriotizmin duke ofenduar femrat që as nuk i njeh dhe po të fus dhe një denoncim që të bindesh mirë kë tërheq zvarrë.”- ka shkruar moderatorja e revoltuar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here