Rama nga Gjeneva: Përgjigjen për ekonominë nuk e jap unë, por tregjet botërore

0
460

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Forumin Ekonomik Botëror në Gjenevë, ku thotë se tregjet botërore të kapitaleve do tregojnë për ekonominë shqiptare dhe jo opozita apo ai.Rama shkruan në Twitter se përgjigjen për ekonominë shqiptare do ta mësojnë nga tregjet botërore të kapitaleve.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here